Elżbieta Cieślak

Działka Warszawa Białołęka Choszczówka Mehoffera

CHOSZCZÓWKA- atrakcyjna lokalizacja, jedno z najładniejszych osiedli Zielonej Białołęki, w otoczeniu duży las z licznymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi. Dobra komunikacja- 2 linie autobusowe komunikacji miejskiej oraz stacja PKP- można dojechać do stacji metra przy Dworcu Gdańskim. Działka budowlana. Osiedle domów jednorodzinnych z całodobową ochroną. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! POLECAM!

Działka Warszawa Białołęka Choszczówka Mehoffera

CHOSZCZÓWKA- zielona, atrakcyjna część Białołęki. Działka położona przy drodze asfaltowej, w otoczeniu nowych domów i w bliskim sąsiedztwie dużego lasu, kształtem zbliżona do kwadratu (45x38,5). Dobre strony świata, wjazd od strony północno-wschodniej, ogród od południowo-zachodniej. Gaz i prąd w ulicy. Dobra komunikacja- 2 linie autobusowe komunikacji miejskiej oraz stacja PKP- można dojechać do stacji metra przy Dworcu Gdańskim. Cena do negocjacji.

Działka Warszawa Białołęka Choszczówka Lidzbarska

Działka o charakterze leśnym (głownie brzozy i młode dęby), położona w bardzo ładnym i cichym miejscu Choszczówki w otoczeniu nowych zadbanych domów mieszkalnych, niedaleko ulicy Mehoffera. Wydana jest DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY na budowę domu jednorodzinnego (minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 80%, maksymalna wysokość zabudowy - 9 m). Kształt prostokąta, wjazd od strony północnej, ogród od strony południowej. Media: gaz, prąd, telefon /internet, woda własna, szambo.

Mieszkanie Warszawa Bielany Stare Bielany al. Zjednoczenia

STARE BIELANY. Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, do wszystkich pomieszczeń wchodzi się z przedpokoju. Okna od strony płd-wsch. Mieszkanie wymaga remontu, na podłodze w pokojach parkiet do zachowania. Wysokość sufitów 2,75 m. Budynek po wymianie instalacji wod-kan i co. Klatka schodowa czysta. Czynsz do administracji wynosi 408 zł. Opłata roczna za użytkowanie wieczyste gruntu i podatek od nieruchomości to koszt razem 217 zł. Ciepła woda miejska. Zgodnie z treścią księgi wieczystej metraż uwzględniona piwnicę o powierzchni 2,5 m kw.

Dom Warszawa Białołęka Choszczówka

Okolice ulicy Zawiślańskiej i Parcelacyjnej. Dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem mieszkalnym , calkowicie podpiwniczony, położony na działce o pow 573 m kw (dodatkowo właściciel użytkuje działkę o pow ok. 300 m kw przylegającą do posesji należącą do miasta, która nigdy nie będzie zabudowana). Działka z klimatem leśnym, na działce rosną stare sosny i świerki. N ieduża kameralna ulica.
Dom przystosowany do potrzeb 3-4-osobowej rodziny.
Na parterze znajduje się pokój dzienny z wyjściem na taras, kuchnia z wyjściem na nieduży balkon, gabinet, wc oraz hall.

Dom Warszawa Bielany Stare Bielany Kleczewska

STARE BIELANY - atrakcyjna lokalizacja! Do sprzedania połowa bliźniaka. Obecnie dom 2-lokalowy, niezależne wejścia z klatki schodowej. Dom z dużym potencjałem, wymaga remontu. Dwa murowane boksy garażowe. Wyjątkowo DUŻA (700m kw.)i ładnie zagospodarowana działka, na której jest wiele sosen i krzewów iglastych oraz drzew i krzewów owocowych i ozdobnych. PIWNICA: dom całkowicie podpiwniczony (5 pomieszczeń z czego dwa zaadaptowane na pralnie), okienka.

Dom Warszawa Bielany Stare Bielany Kleczewska

STARE BIELANY!! Bardzo dobra lokalizacja!! Dom 2-lokalowy, niezależne wejścia z klatki schodowej, na każdym poziomie oddzielny układ centralnego ogrzewania/ gazowy piec dwufunkcyjny. Duże możliwości zmiany aranżacji domu. Dom wymaga remontu. Wyjątkowo DUŻA i ładnie zagospodarowana działka, na której jest wiele drzew i krzewów iglastych i ozdobnych. PIWNICA: dom całkowicie podpiwniczony (trzy duże pomieszczenia). PARTER: 87,3m kw. (duży salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, dwa pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz).

Dom Warszawa Bielany Stare Bielany Kleczewska

Do sprzedania bliźniak (dwie połówki) na dużej działce o pow. 1400m kw. (2x700m) w atrakcyjnej części Starych Bielan. Budynek trzykondygnacyjny, Obecnie pełni funkcje mieszkalne. Nieruchomość może być zaadaptowana na siedzibę firmy, klinikę, budynek apartamentowy itp. (według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony symbolem MNM 3, dopuszczalna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i mała wielorodzinna- do 5 lokali mieszkalnych. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa wielorodzinna.

Lokal użytkowy Warszawa Białołęka Nowodwory Myśliborska

Bardzo dobra lokalizacja. Lokal w nowym budynku. Parter z witrynami, widoczny od strony ulicy, duża ilość miejsc parkingowych - duże zatoki na ulicy. Bardzo dobre sąsiedztwo ( lokale usługowe ). Lokal składa się z sali o pow. około 70 m2 i pomieszczeń socjalnych. Lokal wyposażony w: klimatyzację, internet światłowodowy, czujniki dymu podpięte pod system alarmowy (centrala alarmu zdemontowana- przewody pozostały, hydrant. LOKAL WOLNY OD LIPCA 2018r.

Strony

Subskrybuj Elżbieta Cieślak