Małgorzata Górbiel

Działka Warszawa Białołęka Choszczówka

Działka budowlana położona w jednym z najładniejszych osiedli Białołęki - Choszczówce W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa jednorodzinna, w pobliżu są rozległe tereny leśne sprzyjające wypoczynkowi i rekreacji. Zaletą lokalizacji jest dobra komunikacja miejska - w pobliżu jest przystanek autobusowy linii 133 i 176 oraz stacja PKP Warszawa-Choszczówka, skąd SKM można dojechać do stacji metra Dworzec Gdański w ciągu zaledwie 25 minut. Wybudowany niedawno Most Północny łączy szybko i bez korków Białołękę z lewobrzeżną Warszawą.

Dom Warszawa Białołęka Dworska Białołęka Dworska Bohaterów

Polecamy Państwa uwadze nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w jednej z najładniejszych części Białołęki - Białołęce Dworskiej. Jest to dom dwukondygnacyjny. Na parterze mieści się przestronna strefa dzienna: salon, jadalnia, kuchnia i hol. Znajduje się tu również łazienka z kabiną prysznicową oraz kotłownia i garaż. Na piętrze są trzy pokoje, garderoba oraz duża łazienka z oknem. Dom jest bardzo funkcjonalnie zaaranżowany i w pełni wykończony. Dużym atutem oferowanej nieruchomości jest spory, intymny ogród od strony południowo-zachodniej.

Dom Warszawa Białołęka Białołęka Dworska Wałuszewska

Polecamy Państwa uwadze nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w jednej z najładniejszych części Białołęki - Białołęce Dworskiej. Jest on częścią wybudowanego w 2011 roku osiedla "Park Dworski", składającego się z domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, otoczonych wspólnym ogrodzeniem, które stanowią spójną architektonicznie całość. Tradycyjna bryła budynku ze skośnym dachem zawiera dwie pełne kondygnacje (skosy są tylko w łazience na piętrze), oraz strych doświetlony oknami dachowymi.

Działka Warszawa Białołęka Białołęka Dworska Ambaras

Działka budowlana położona w jednym z najładniejszych osiedli Białołęki - Białołęce Dworskiej. W sąsiedztwie znajduje się wyłącznie zabudowa jednorodzinna, w pobliżu są rozległe tereny leśne sprzyjające wypoczynkowi i rekreacji. Zaletą lokalizacji jest dobra komunikacja miejska - w pobliżu jest przystanek autobusowy linii 152 oraz w odległości ok. 3 km stacja PKP Warszawa-Płudy, skąd SKM można dojechać do stacji metra Dworzec Gdański w ciągu zaledwie 25 minut. Wybudowany niedawno Most Północny łączy szybko i bez korków Białołękę z lewobrzeżną Warszawą.

Dom Warszawa Białołęka Choszczówka

Stylowy, niezwykle komfortowy dom w sercu zielonej Choszczówki ( monitoring, odkurzacz centralny, jonizowana woda pitna, automatyka podlewania zieleni, ogrodnik, piwniczka na wino w ogrodzie ).
PARTER - hall, salon z kominkiem - 50m, gabinet - 14m, kuchnia - komfortowo wyposażona, WC dla gości, pralnia, garderoba, kotłownia, garaż - 32m.
PIĘTRO - 3 sypialnie ( duża, małżeńska z łazienką), druga łazienka, z każdej sypialni wyjście na taras.
PODDASZE - atelier - 30m z łazienką ( pokój kąpielowy - 10m ), pokój - 12m

Mieszkanie Warszawa Mokotów Górny Mokotów Dąbrowskiego Jarosława

Polecamy Państwa uwadze nieruchomość położoną w prestiżowej i cenionej przez klientów lokalizacji na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w powojennej, solidnej kamienicy, która jest w bardzo dobrym stanie technicznym. W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje, elewacja jest po remoncie, czysta klatka schodowa. Oferowane mieszkanie jest dwustronne, pokoje mają okna skierowane na południe, kuchnia - na północ.

Mieszkanie Warszawa Śródmieście Centrum Pl. Dąbrowskiego

Polecamy Państwa uwadze kawalerkę w ścisłym centrum Warszawy, tuż przy stacji metra Świętokrzyska. Mieszkanie znajduje się w powojennej, solidnej kamienicy, która jest w bardzo dobrym stanie technicznym. W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje, klatka schodowa jest świeżo po remoncie (podłogi wyłożone kamiennymi płytami, gładzie na ścianach, nowa winda).

Mieszkanie Warszawa Praga-Południe Saska Kępa Paryska

Polecamy Państwa uwadze czteropokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z początku lat 60-tych zlokalizowanym na Saskiej Kępie w okolicy ul. Paryskiej. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym: jest ocieplony, z nową elewacją, wymienione w nim zostały wszystkie instalacje, dach jest po remoncie, klatka schodowa czysta. Wokół znajduje się tylko niska zabudowa mieszkalna, pomiędzy którą rozciągają się duże, zielone podwórka.

Strony

Subskrybuj Małgorzata Górbiel