Małgorzata Górbiel

Mieszkanie Warszawa Białołęka Tarchomin Pasłęcka

Polecamy Państwa uwadze dwupokojowe mieszkanie w bardzo korzystnej lokalizacji w Tarchominie - w osiedlu "Pod Dębami". Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Z salonu jest wyjście na duży, zabudowany balkon. Mieszkanie jest w dobrym stanie, na podłogach w pokojach i holu są panele, w kuchni i łazience - terakota. Kuchnia jest w pełni wyposażona, w przedpokoju jest bardzo pojemna szafa w zabudowie.

Dom Warszawa Białołęka Dworska Białołęka Dworska Bohaterów

Polecamy Państwa uwadze nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w jednej z najładniejszych części Białołęki - Białołęce Dworskiej. Jest to dom dwukondygnacyjny. Na parterze mieści się przestronna strefa dzienna: salon, jadalnia, kuchnia i hol. Znajduje się tu również łazienka z kabiną prysznicową oraz kotłownia i garaż. Na piętrze są trzy pokoje, garderoba oraz duża łazienka z oknem. Dom jest bardzo funkcjonalnie zaaranżowany i w pełni wykończony. Dużym atutem oferowanej nieruchomości jest spory, intymny ogród od strony południowo-zachodniej.

Dom Warszawa Białołęka Białołęka Dworska Wałuszewska

Polecamy Państwa uwadze nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w jednej z najładniejszych części Białołęki - Białołęce Dworskiej. Jest on częścią wybudowanego w 2011 roku osiedla "Park Dworski", składającego się z domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, otoczonych wspólnym ogrodzeniem, które stanowią spójną architektonicznie całość. Tradycyjna bryła budynku ze skośnym dachem zawiera dwie pełne kondygnacje (skosy są tylko w łazience na piętrze), oraz strych doświetlony oknami dachowymi.

Mieszkanie Warszawa Mokotów Górny Mokotów Dąbrowskiego Jarosława

Polecamy Państwa uwadze nieruchomość położoną w prestiżowej i cenionej przez klientów lokalizacji na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w powojennej, solidnej kamienicy, która jest w bardzo dobrym stanie technicznym. W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje, elewacja jest po remoncie, czysta klatka schodowa. Oferowane mieszkanie jest dwustronne, pokoje mają okna skierowane na południe, kuchnia - na północ.

Mieszkanie Warszawa Praga-Południe Saska Kępa Paryska

Polecamy Państwa uwadze czteropokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z początku lat 60-tych zlokalizowanym na Saskiej Kępie w okolicy ul. Paryskiej. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym: jest ocieplony, z nową elewacją, wymienione w nim zostały wszystkie instalacje, dach jest po remoncie, klatka schodowa czysta. Wokół znajduje się tylko niska zabudowa mieszkalna, pomiędzy którą rozciągają się duże, zielone podwórka.

Mieszkanie Warszawa Śródmieście Centrum Pl. Dąbrowskiego

Polecamy Państwa uwadze kawalerkę w ścisłym centrum Warszawy, tuż przy stacji metra Świętokrzyska. Mieszkanie znajduje się w powojennej, solidnej kamienicy, która jest w bardzo dobrym stanie technicznym. W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje, klatka schodowa jest świeżo po remoncie (podłogi wyłożone kamiennymi płytami, gładzie na ścianach, nowa winda).

Strony

Subskrybuj Małgorzata Górbiel