Nina Kuczyńska

Mieszkanie Warszawa Ursus Stary Ursus Poczty Gdańskiej

Wygodne, rozkładowe mieszkanie w strzeżonym osiedlu w Ursusie z szybkim dojazdem do Centrum. Lokal położony na wysokim parterze, od cichej, słonecznej strony. Balkon, komórka lokatorska, miejsce garażowe pod budynkiem (dodatkowo płatne 25000 zł). Jasna łazienka z wanną. Wyposażona kuchnia jest częściowo otwarta na pokój dzienny. Ustawna sypialnia. Na podłogach panele.
Po niewielkim odświeżeniu nadaje się do zamieszkania.

Działka Leoncin Wilków Polski

Działka w ogrodzonym kompleksie działek nazywanym Osiedle Muzyków, w większości zabudowanych domami całorocznymi, usytuowana w miejscowości Wilków Polski niedaleko Leoncina, w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego i Modlina. Dobry skład socjalny mieszkańców. Działka sąsiednia jest zabudowana. Miejsce niezwykle kameralne, ciche, zielone, zadrzewione. Miłym spacerem wśród łąk można dojść do Wisły i Puszczy Kampinoskiej. Wokół mazowieckie krajobrazy i czyste powietrze. Znakomite do wybudowania tu domu wakacyjnego, jak również całorocznego.

Mieszkanie Warszawa Ochota Rakowiec Racławicka

Wygodna kawalerka na Ochocie przeznaczona do długiego najmu. Mieszkanie po generalnym remoncie, od czasu ukończenia remontu nikt tu jeszcze nie mieszkał. Lokal składa się z pokoju z dużą ilością okien i wyjściem na balkon, kuchni częściowo otwartej na pokój i wyposażonej łazienki. Kuchnia i pokój są umeblowane.
Mieszkanie jest bardzo ciche, budynek jest otoczony zielenią. W pobliżu ul. Grójecka: tramwaje, autobusy, Hala Banacha, park.
Czynasz należny wspólnocie mieszkaniowej płaci Wynajmujący, najemca reguluje opłaty licznikowe.

Dom Warszawa Białołęka Wiśniewo

Nowa, bardzo ciekawa propozycja domu położonego w lubianej przez klientów części Białołęki - Wiśniewie.
Budynek zaprojektowany przez wybitnego architekta Macieja Paryska z pracowni Marka Budzyńskiego (autor projektu Biblioteki Uniwersyteckiej i Sądu Najwyższego).
Ponadczasowa bryła, dwie pełne kondygnacje, bez skosów, bardzo dobry układ funkcjonalny wnętrz.
Zbudowany z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

Działka Warszawa Białołęka Choszczówka Brzezińska

Oferta dla dewelopera: wydano warunki zabudowy dla 4 domów wolno stojących.
Nieruchomość została podzielona na 4 działki po 600 m, o wymiarach 24 x 26 m.

Jest to ostatni niezabudowany kompleks działek w środku Choszczówki. Dostęp do wszystkich mediów, łącznie z kanalizacją, wodociąg w trakcie prac projektowych.

Wokół nowa zabudowa willowa na dużych działkach leśnych.

Mieszkanie Warszawa Praga-Południe Saska Kępa Lipska

Taka propozycja ojawia się na rynku bardzo rzadko!
Prawdziwa Saska Kępa, przedwojenny, kilkurodzinny budynek mieszkalny.
Mieszkanie na wysokim, niekrępującym parterze. Trójstronne, jasne, ciche, ciepłe. Duży balkon.
Lokal po gruntownym remoncie kilka lat temu, bardzo mało użytkowany.
Mieszkanie składa się z części dziennej (hol, kuchnia z jadalnia, salon), dwóch obszernych sypialń, dwóch łazienek, osobnego wc i garderoby. Jakość mieszkania wiernie oddają zdjecia.
Do mieszkania przynależy duża, otynkowana, wyremontowana piwnica z oknem.

Dom Warszawa Białołęka Choszczówka Wadowicka

Dom wolno stojący usytuowany w pobliżu lasu w najbardziej lubianym miejscu warszawskiej Białołęki - osiedlu Choszczówka. Dom zaprojektowany i zbudowany na indywidualne zamówienie, bardzo krótko użytkowany. Można w nim wygodnie mieszkać i jednocześnie prowadzić nieuciążliwą działalność gospodarczą. Możliwy wynajem całego domu na prowadzenie działalności gospodarczej.

Strony

Subskrybuj Nina Kuczyńska