Nina Kuczyńska

Dom Warszawa Białołęka Choszczówka

Polecamy uwadze wymagających klientów jeden z najlepiej zaprojektowanych i wybudowanych domów w Choszczówce. Znakomicie położony, w otoczeniu wyłącznie nowych domów na dużych działkach, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Na działce stare sosny, brzozy, dęby, rododendrony. Dom znakomicie usytuowany względem stron świata: wejście od strony północnej, tarasy i weranda od strony południowej. Styl domu nawiązuje charakterem do dworu polskiego (bryła budynku, proporcje, łamany dach polski, ganek); z pewnością jednak nie ma nic wspólnego z pseudo-dworkami, których wiele w krajobrazie polskim.

Mieszkanie Warszawa Białołęka Henryków Sąsiedzka

Oferujemy do sprzedaży wygodne, czteropokojowe mieszkanie z dużym ogrodem (190m) w kameralnym, kilkuletnim budynku w pobliżu urzędu dzielnicy Warszawa Białołęka.
Budynek położony w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, a jednocześnie w pobliżu ulicy Modlińskiej, która jest bardzo dobrze skomunikowana (szybkie autobusy do centrum i do metra Młociny). W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się Galeria Północna.
Teren budynku jest ogrodzony.

Działka Gietrzwałd Woryty

Nowa oferta, dotycząca kompleksu 36 działek o powierzchniach od 630 do 3126 m2 (21 działek już sprzedano). Działki są położone w Gietrzwałdzie-Worytach, oddalonych 18 km od Olsztyna. Są usytuowane pomiędzy sanktuarium w Gietrzwałdzie a Rezydencją Warmińską. Jest to grunt budowlany - w 2012 r. został uchwalony plan miejscowy dla tego terenu - http://gietrzwald.net/plan.
W odległości 500m od działek znajduje się jezioro Giłwa, objęte strefą ciszy, jedno z najczystszych jezior woj. warmińsko-mazurskiego, z wodami I klasy czystości.

Działka Gietrzwałd Woryty

Nowa oferta, dotycząca kompleksu 36 działek działek o powierzchniach od 630 do 3126 m2 (21 działek już sprzedano). Działki są położone w Gietrzwałdzie-Worytach, oddalonych 18 km od Olsztyna. Są usytuowane pomiędzy sanktuarium w Gietrzwałdzie a Rezydencją Warmińską. Jest to grunt budowlany - w 2012 r. został uchwalony plan miejscowy dla tego terenu - http://gietrzwald.net/plan.
W odległości 500m od działek znajduje się jezioro Giłwa, objęte strefą ciszy, jedno z najczystszych jezior woj. warmińsko-mazurskiego, z wodami I klasy czystości.

Mieszkanie Warszawa Mokotów Stegny Neseberska

Wygodne, czteropokojowe mieszkanie na bliskich Stegnach. DOBRA CENA.
Mieszkanie dwustronne (wschód i zachód), z widną kuchnią, osobno łazienka i wc. Kwadratowy hol. Duży balkon.
Wymienione okna i piony instalacyjne. Szafy wnękowe.
Budynek po termomodernizacji. Czysta klatka schodowa. Dwa mieszkania na piętrze. Kulturalni sąsiedzi.
Stan prawny uregulowany w księdze wieczystej.
Dużo zieleni wokół. Wygodne i bezpieczne parkowanie w pobliżu domu, wjazd na teren osiedla zamyka brama otwierana pilotem.

Mieszkanie Warszawa Mokotów Sadyba Idzikowskiego

Wygodny, trzypokojowy apartament w cenionej inwestycji Budimexu przy ul. Idzikowskiego na Mokotowie. Lokal dotychczas chętnie wynajmowany, właśnie odświeżony po ostatnim najemcy.
Cicha, spokojna okolica. Osiedle z profesjonalną ochroną.
Mieszkanie składa się z kuchni, obszernego pokoju dziennego, dwóch sypialń z szafami, łazienki z wanną, wc , holu i garderoby. Atrakcją jest duży taras (12,16m). Mieszkanie dwustronne, jasne, korzystnie usytuowane względem stron swiata.
Wyposażona jest kuchnia i łazienka, pokoje są puste.

Mieszkanie Warszawa Bielany Wawrzyszew Wrzeciono

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie typu studio położone w nowym budynku tuż obok stacji metra Młociny. Kuchnia i łazienka w pełni urządzone, w pokoju szafa, stół, krzesła i kanapa. Mieszkanie bardzo ciepłe, jasne, ciche. Znakomita infrastruktura komunikacyjna i usługowa.
Czynsz administracyjny płaci właściciel. Najemca reguluje opłaty licznikowe.
Cena do negocjacji.
Zapraszamy na prezentację. Dysponujemy kluczami do lokalu.

Strony

Subskrybuj Nina Kuczyńska