Nina Kuczyńska

Mieszkanie Warszawa Ochota Filtry Filtrowa

Duże, trzypokojowe mieszkanie w znakomitej kamienicy na Starej Ochocie.
Budynek bardzo zadbany, ogrodzony, z urządzoną zielenią.
Samo mieszkanie odbiega standardem od jakości budynku, ale można je wynająć za niską cenę. Ogrzewanie miejskie, woda ciepła również miejska. Na podłodze parkiet, nowe plastikowe okna (wspaniały, rozległy widok na teren filtrów). Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, dwóch łazienek i korytarza.

Możliwy wynajem studentom lub grupie osób pracujących.

Posiadamy klucze, zapraszamy na prezentację.

Dom Warszawa Białołęka Choszczówka Wadowicka

Dom wolno stojący usytuowany w pobliżu lasu w najbardziej lubianym miejscu warszawskiej Białołęki - osiedlu Choszczówka. Dom zaprojektowany i zbudowany na indywidualne zamówienie, bardzo krótko użytkowany. Można w nim wygodnie mieszkać i jednocześnie prowadzić nieuciążliwą działalność gospodarczą. Możliwy wynajem całego domu na prowadzenie działalności gospodarczej.

Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście Centrum Nowogrodzka

Lokal w postmodernistycznej kamienicy usytuowanej w ścisłym centrum Warszawy, tuż obok ronda Marszałkowska / Jerozolimskie.

Znakomity na kancelarię prawną, notarialną, biuro, salon fryzjerski, salon odnowy biologicznej, klinikę medyczną itp. Usytuowany na wysokim parterze, duże okna od strony ulicy, na podwórze wychodzi jedynie okno kuchenne. Tylko jedno mieszkanie na kondygnacji. Kamienica pod ochroną konserwatora zabytków, z gruntownie wyremontowaną elewacją, bramą wejściową. Klatka schodowa w stanie dobrym, piękne marmurowe schody, ładna, stara posadzka.

Mieszkanie Warszawa Bemowo Osmańczyka

Mieszkanie zadbane, jasne, wykończone w dobrym standardzie. Trzy pokoje (16m/ 12m/10m), osobna kuchnia (8m), łazienka z wanną (3,5m), garderoba (2,5m) oraz przestronny przedpokój. Z dużego pokoju wyjście na balkon ok.6m kw. Kuchnia całkowicie umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, kuchenka z piekarnikiem). W łazience pralka. W przedpokoju duża szafa. Umeblowanie pokoi do uzgodnienia. Dobre miejsce, blisko do przystanków komunikacji miejskiej oraz do centrum handlowego. Dużo zieleni wokół. MIEJSCE POSTOJOWE w garażu pod budynkiem w cenie.

Mieszkanie Warszawa Śródmieście Stare Miasto Franciszkańska

Dwupokojowe mieszkanie w budynku z cegły w cichym, zielonym miejscu w pobliżu Starego Miasta. Znakomity dojazd w wielu kierunkach, rozbudowana infratruktura handlowa i usługowa. Blisko do terenów rekreacyjnych nad Wisłą.
Parter naprawdę niekrępujący; okna wychodza na zielone skwery. Wydaje się większe, niż wskazuje na to liczba metrów.
Budynek po remoncie elewacji, czysta klatka schodowa. Wszystkie instalacje po wymianie. Aktywna wspólnota mieszkaniowa.

Strony

Subskrybuj Nina Kuczyńska